27 kwietnia 2024    |    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
27 kwietnia 2024
    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

10 marca, podczas Dnia Kobiet, jedna z mieszkanek naszego miasta otrzyma tytuł Kołobrzeżanki Roku. Wraz z tytułem i statuetką szereg nagród. Upominki powędrują też do osób, które pomogą nam przyznać ten tytuł. W marcu odbędzie się druga edycja kołobrzeskiego Dnia Kobiet. W RCK odbędzie się pokaz mody, kurs samoobrony dla kobiet, warsztaty tańca brzucha, spektakl dla najmłodszych i szereg innych atrakcji.  Tego dnia zostanie też przyznany tytuł Kołobrzeżanki Roku.

Decyzję o tym kto otrzyma taki tytuł a wraz z nim szereg nagród, podejmie kapituła składająca się z kołobrzeskich dziennikarzy. Ale także Państwo możecie mieć wpływ na ten wybór. Jeżeli znacie osobę, która pracuje na rzecz innych, bez względu na to czym się zajmuje, robi to z pasją i zaangażowaniem to na takie zgłoszenia czekamy.

Propozycje można wysłać na adres kolobrzezankaroku@wp.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko kandydatki. W kilku zdaniach opowiedzieć o tej osobie – kim jest, co robi i uzasadnić swój wybór. Każdy mieszkaniec może zgłosić jedną propozycję. Wśród zgłaszających zostaną rozlosowane upominki.