Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gdy Gościno stawało się miastem, ówczesny wójt gminy - Marian Sieradzki, mówił o budowie obwodnicy. Wielu w to nie wierzyło. Teraz prace ruszyły.


Obwodnica jest niezbędna do dalszego rozwoju Gościna. Jak mówi obecny burmistrz Marian Sieradzki, przeniesienie ruchu tranzytowego poza centrum miasta, spowoduje nie tylko wzrost bezpieczeństwa, ale przede wszystkim rozwój miasta i gminy oraz lepsze połączenie drogowe z innymi miejscowościami. XIX ulica nie spełnia obecnie żadnych standardów drogi wojewódzkiej. Regularnie łatana, po każdej zimie i wakacjach przypomina ser szwajcarski i to mocno wybrakowany. Teraz się to zmieni.

Zarządca drogi - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich, za kwotę niemal 9 milionów złotych zrealizuje obwodnicę Gościna, która przebiegać będzie śladem dawnej wąskotorówki i wyznaczy nowy przebieg tranzytu przez tę miejscowość.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama