Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mężczyzna z ranami ciętymi głowy trafił w nocy do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu po tym, jak został uderzony przez członka rodziny... siekierą.


Mężczyźni, prawdopodobnie ojciec i syn, mieszkańcy Wartkowa w gminie Gościno, spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki. W ruch poszła siekiera. Jeden z mężczyzn okładał nią drugiego po głowie. Ambulans zabrał go do szpitala. Z naszych informacji wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Szczegóły zajścia ustala policja, której uczestnicy zajścia są znani. To nie pierwsza interwencja w związku z kłótnią po spożywaniu alkoholu w Wartkowie, ale pierwszy raz jej uczestnicy sięgnęli po tak mocne argumenty...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama