Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dwa dni temu dokonali rozboju na 16-latku w Gościnie. Sprawcy kopali go i bili po całym ciele, bo nie dał im telefonu.


Funkcjonariusze z posterunku Policji w Gościnie zatrzymali 20 i 26-latka, którzy w poniedziałek dokonali rozboju. W feralnym dniu na jednej z ulic Gościna pokrzywdzony został zaatakowany na jednej z ulic. Napastnicy zażądali od poszkodowanego wydania telefonu komórkowego oraz pieniędzy. Gdy ten odmówił, sprawcy zaczęli go kopać i bić po całym ciele. Po doprowadzeniu do stanu bezbronności zabrali mu bluzę. Po kilku minutach, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisom. W chwili obecnej sprawcy rozboju przebywają w policyjnym areszcie.

REKLAMA

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama