Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

WOŚP w Czerninie zebrała ponad 29 tysięcy złotych!

W 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączył się , już po raz kolejny ,sztab wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Czerninie. Centrum wydarzeń Orkiestry znajdowało się w świetlicy wiejskiej. Głównym wydarzeniem tradycyjnie była aukcja przedmiotów przekazanych sztabowi przez darczyńców. O 15.30 ruszyła licytacja ,z której zebrano 11 621,79 złotych. Rekordowa kwota podczas licytacji padła za tort ufundowany przez Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji. Do puszki WOŚP trafiło 3 350 złotych z zrzutki wielu osób. Aukcję prowadzili: Jadwiga Puton-dyrektor szkoły w Czerninie i Grzegorz Starczyk- wójt Gminy Dygowo. Łącznie do puszek Orkiestry w Czerninie trafiło 29.021,73 złotych !

info gminadygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama