Clear Sky

20 czerwca 2024
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Pijana 23-latka uszkodziła pojazdy

Przed północą w piątek doszło do uszkodzenia dwóch pojazdów. Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Ząbrowem, a Gościnem. Pijana 23 latka z Gościna, wyprzedzała pojazdy i podczas tego manewru doszło do obicia i obrysowania. Świadkowie wezwali na miejsce policję. Gdy patrol poddał badaniu alkomatem kobietę okazało się, że wykazał on 2,5 promila. Teraz o jej losie zadecyduje sąd. Czekają ją też wysokie koszta, grozą jej 3 lata pozbawienia wolności, a sąd może także zadecydować o przepadku jej pojazdu.

Pojazd został odholowany na policyjny parking.