Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rynkowski oczarował kołobrzeską publiczność

W sobotni wieczór w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu był niezwykle wzruszający, a to wszystko za sprawą jednego człowieka - Ryszarda Rynkowskiego. To jego pierwszy od lat występ w naszym mieście.  Jego mistrzowskie wykonanie i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że ten wieczór stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich tych, którzy przybyli tego dnia do sali koncertowej RCK.

Występ Rynkowskiego to prawdziwa podróż przez największe przeboje, które są nam wszystkim niezwykle bliskie. Od “Wypijmy za błędy” po “Dary losu”, każdy dźwięk, każde słowo było przesiąknięte pasją i autentycznością. Rynkowski swoim charakterystycznym głosem wciągnął nas w świat emocji i wspomnień.

foto RCK

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama