Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bierzcie dzieci na sanki i na spacer!Spadł śnieg. Warstwa białego puchu jest całkiem duża. To idealna okazja na niedzielny spacer z całą rodziną. Bierzemy sanki, marchewkę na nos bałwana i w teren!


Zima dość długo czaiła się w Kołobrzegu, a dziś sypnęła śniegiem na całkiem optymalnym poziomie. To idealna okazja na rodzinny spacer do parku, nad morze, czy na górki w Parku Dąbrowskiego. Można wreszcie wyciągnąć sanki, zwłaszcza te, które pod choinkę przyniósł Mikołaj.

Przypominamy kierowcom, że pojazdy poruszające się pod drodze muszą mieć odśnieżone okna, tablice rejestracyjne i nie mogą przewozić na dachach nawisów śnieżnych. Grozi za to mandat karny. Pamiętajmy również, aby zdjąć pedał z gazu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama