Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak się bawił "Sienkiewicz" [foto]Za nami kolejna kołobrzeska studniówka. Tym razem, w hotelu "Diva" bawiła się młodzież z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza.


Tradycyjnie, ciepłe słowa przekazał młodzieży dyrektor Mirosław Ołdak. Wiadomo, że tego wieczoru nikt o nauce nie myśli, ale matura jest nieuchronna i ona nadejdzie szybciej, niż niektórzy się spodziewają. Dobrze, że chociaż tego wieczoru można było o tym nie pamiętać. Oto, jak uczniowie z "Sienkiewicza" tańczyli poloneza.

Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama