Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta o zmianach ruchu w centrum i DPS

Gościem naszej cyklicznej audycji jest starosta Tomasz Tamborski. Na początku poruszyliśmy temat zmian w organizacji ruchu w centrum miasta. Starosta zwraca uwagę na fakt, że  natężenie ruchu przy na Łopuskiego przy szkole zdecydowanie się zwiększy. W starostwie funkcjonuje specjalny zespół do spraw zatwierdzania organizacji ruchu, za około 10 dni takie spotkanie ma się odbyć i propozycje zmian mają być przedyskutowane.

Rozmawialiśmy również o zmianach w Radzie Miasta, odejście Agnieszki Trafas z rady oraz powrót Dariusza Zawadzkiego do klubu Kołobrzeskich Razem.

Trudnym tematem jest z pewnością funkcjonowanie kołobrzeskiego oddziału DPS Włościbórz w Kołobrzegu, generuje ono rocznie prawie pół miliona złotych strat. Cenę za pobyt trzeba będzie prawdopodobnie podnieść. Mieszkańcy będą mogli wybrać miejsce do którego zostaną przeniesieni.  Starostwo zwróciło się już do wojewody o wygaszenie tej filii. . Na zakończenie Straż Rybacka, jej dofinansowanie na nowy sprzęt i sukcesy strażników.
 

Audycja sfinansowana ze środków Powiatu Kołobrzeskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama