Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kamil Lepa: Wspólnie możemy więcej [wideo]

Samorządowcy i mieszkańcy spotkali się dziś w Ustroniu Morskim, aby wyrazić poparcie kandydatury Kamila Lepy na stanowisko wójta Ustronia Morskiego. Jak mówił na spotkaniu Kamil Lepa : Jestem w tej gminie od urodzenia, sami widzicie że wspólnie możemy więcej. Dziękuję za tą mobilizację, za ten niezwykły ruch społeczny, który pragnie zmian, dziękuję za rozmowy słowa wsparcia i za każdy głos wsparcia. Liczę na kolejny głos już 21 kwietnia podczas drugiej tury wyborów na zaszczytną funkcję wójta gminy Ustronie Morskie.

Ustronie dzięki Kamilowi będzie miastem w którym będzie chciało się żyć - mówił wicewojewoda Dawid Krystek. Jacek Kuś - dziękował wszystkim mieszkańcom za kampanię, za kilka tygodni, które pokazały jak poruszać się po mapie ustronia i jakie ma ono potrzeby.

Na zakończenie zaproszono na 2 turę wyborów mieszkańców Ustronia Morskiego już 21 kwietnia.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama