Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

policja kołobrzeg

W godzinach nocnych funkcjonariusze wsparcia z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie podczas kierowania ruchem w Bogusławcu w powiecie kołobrzeskim zatrzymali mężczyznę, który chciał ominąć stojący na drodze radiowóz. 34-letni kierujący podczas kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze od razu zauważyli, że mógł wcześniej przyjmować substancje zabronione. Dokonali badania śliny na zawartość narkotyków i ich przypuszczenia się potwierdziły. Przy mężczyźnie ujawnili także susz roślinny w postaci marihuany oraz mefedron. Kierującemu pobrano krew do dalszych badań i przewieziono go na komendę, gdzie został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jego auto odholowano na policyjny parking. Teraz kierującego czekają surowe konsekwencję. Za przestępstwa których się dopuścił sąd może skazać go nawet na 3 lata pozbawienia wolności.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama