Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

świetlica gmina kołobrzeg

Z powodu pandemii wszystkie zajęcia szkolne muszą odbywać się przez internet. Dla bezpieczeństwa wszyscy musimy ograniczać wyjście z domu i spotkania. Co w takim przypadku ze świetlicami pozaszkolnymi? Okazuje się, że świetlica także może działać online.

Wychowawczyni ze świetlicy w Zieleniewie, Kamila Tyczyńska, postanowiła zorganizować zdalną świetlicę. W zajęciach biorą udział dzieci z Zieleniewa, Grzybowa i Przećmina. Codziennie spotykają się w sieci. Pani Kamila organizuje zajęcia profilaktyczne i socjoterapeutyczne. Przerabiane tematy jak "Lubię się - chronię się" czy "Czuję i pokazuję" pomagają dzieciom odnaleźć się w nowej sytuacji.

Dzięki temu nie tracą też codziennego kontaktu z rówieśnikami, z którymi nie spotykają się już w szkole czy na placach zabaw. Codziennie są jakieś nowości- zajęcia plastyczne, muzyczne, edukacyjne i ruchowe. Dzieci rozwiązują krzyżówki, grają w kalambury i uprawiają gimnastykę przy muzyce. Każdego dnia łączą przyjemne z pożytecznym.

Zachęcamy dzieci do takiego spędzania czasu. Ich hasło "Choć w domu być musimy - to się wcale nie nudzimy!" mówi wszystko.

Obejrzeć zdjęcia i dowiedzieć się więcej można na stronie Facebook.

Zajęcia finansowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama