Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

czachorowski kołobrzeg

Jak mówi Grzegorz Czachorowski - to był bardzo trudny rok i trudny sezon. Zaplanowane dużo wcześniej zadania i finanse trzeba było skonfrontować z nową, nieprzewidywalną sytuacją, w której znalazła się zarówno gminna jednostka, jak i setki gestorów branży turystycznej. Jak udało się przetrwać i zrealizować plan? Przede wszystkim dzięki szybkiej decyzji i założeniu, że wszystko powinno odbyć się tak, jak zaplanowano. Przygotowania do sezonu pozwoliły na jego bezproblemową obsługę, a sytuacja epidemiczna na w miarę swobodny ruch turystyczny. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli szansę przetrwać czas do kolejnego sezonu. Czas ten jednak nie będzie jedynie oczekiwaniem. Dyrektor Czachorowski podkreśla, że koniec sezonu jest jednocześnie początkiem pracy nad kolejnym.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama