Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gwiazda RCK Pro Jazz, Nigel Kennedy, w wirztuozerskim wydaniu

14 edycja festiwalu RCK Pro Jazz w pełni. Dziś od przedpołudnia byliśmy świadkami jazzowych działań przy "Adebarze" i przy bindażu. Ale prawdziwy muzyczna uczta właśnie trwa. Na letniej scenie RCK na początku wystąpił z wirtuozerskim repertuarem Mike Parker’s Trio Theory. Ich muzyka tylko zaostrzyła apetyt kołobrzeskiej publiczności. Zresztą, ławki były wypełnione do ostatniego wolnego miejsca.

Finałem wieczornego koncertu jest występ uznawanego za jednego z najwybitniejszych żyjących skrzypków - Nigel Kennedy. Towarzyszyła mu, grająca na wiolonczeli, Beata Urbanek-Kalinowska. Kennedy przysłuchiwał się dzisiejszemu koncertowi i rozmawiał ze słuchaczami. Jest zresztą niezwykle otwartym człowiekiem, a ponieważ związał się z Polską, doskonale orientuje się w muzycznych gustach. Kto nie dotarł na tę muzyczną ucztę, może naprawdę żałować.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama