Light Snow

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2023    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2023    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sixto, klub, otwarcieNowy ekskluzywny klub w Kołobrzegu jeż już otwarty. Kto był, ten mógł się przekonać o jego wyjątkowej atmosferze. Zobacz, jak tam było!


Światło, diody, trochę przepychu, więcej miejsc i świetna muzyka, ale tylko dla tych, którzy skończyli 21 lat (od 18 lat można pobawić się tylko w piątki). Tak w niedzielny wieczór otwierano nowy klub SIXTO, który zastąpił znane Mosquito. O atmosferze nie ma co pisać, warto zobaczyć fotogalerię i przekonać się osobiście.

Fot. ART

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama