Ogłoszenia ***  Praca w tygodniu lub w weekendy - Obsługa Klienta  (Dam Pracę)  ***  PRACA OD ZARAZ  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam Bmw e39   (Sprzedam)  *** 

Renault dla kołobrzeskiej kultury

Z okazji Partnerskich Dni Kołobrzegu firma Renault Kasprzyk przekazała RCK samochód. Auto będzie wykorzystywane przy "Mieście Kultury 2011".


Firma Jerzy Kasprzyk istnieje na rynku od 1995 roku, jako Autoryzowany Partner Renault. Zarząd firmy okazał się otwarty na kulturę, nie skąpiąc środków na jej wzmocnienie. Podczas oficjalnego otwarcia Partnerskich Dni Kołobrzegu przedstawiciel firmy, Rafał Koperwas przekazał na ręce Tadeusza Kielara, dyrektora RCK-u kluczyki do samochodu marki Renault Scenic, rocznik 2011. Firma oddała samochód do dyspozycji RCK-u na czas trwania projektu Kołobrzeg Miasto Kultury 2011.

Każdy gest wspierający kulturę w Kołobrzegu jest ważny. Gest tak hojny jest wręcz bezcenny – mówi Tadeusz Kielar, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta.

Na ofiarowanym samochodzie widnieje hasło: RENAULT DLA KULTURY. Renault Scenic na pewno ułatwi realizację projektu Kołobrzeg Miasto Kultury 2011 podobnie jak każda, niekoniecznie tak spektakularna pomoc potencjalnych sponsorów.

 

Komentarze  

#1 ja1234 2011-05-24 20:03
Ludzie, o jakiej kulturze jest tu mowa?
Przecież tutaj nic się nie dzieje
Cytować
#2 albatros 2011-05-24 20:39
reklama tadzika u pana Roberta ...? No tak teraz już najlepsi koledzy
Cytować
#3 FAN RCK 2011-05-24 20:45
To jest tak. Samochód jest jako auto testowe. Nie ma naklejek "AUTO TESTOWE" ale jest. Po trzech miesiącach jest i tak do sprzedaży za 70-80 % wartości. Tak naprawdę firma nic nie traci, bo auto testwe dostaje od RENAULT z dużą zniżkę. Wiem bo te numery przerabiałem na południu POLSKI. Kto kupi prawie nowy, dobrze wyposażony samochód? TO super okazja.
Cytować
#4 FAN Renault 2011-05-24 20:48
Cytuję FAN RCK:
To jest tak. Samochód jest jako auto testowe. Nie ma naklejek "AUTO TESTOWE" ale jest. Po trzech miesiącach jest i tak do sprzedaży za 70-80 % wartości. Tak naprawdę firma nic nie traci, bo auto testwe dostaje od RENAULT z dużą zniżkę. Wiem bo te numery przerabiałem na południu POLSKI. Kto kupi prawie nowy, dobrze wyposażony samochód? TO super okazja.

To gdzie i kiedy można nabyć to cacko?????
Cytować
#5 ivo 2011-05-24 21:58
Cytuję ja1234:
Ludzie, o jakiej kulturze jest tu mowa?
Przecież tutaj nic się nie dzieje

głuchy i ślepy nic poza tym wszystko ok zmień lekarza ten ciebie oszukuje
Cytować
#6 Jan Niezbędny 2011-05-24 22:25
Od kiedy to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą ma "zarząd"?
Chyba taki ten zarząd jakie jego otwarcie na kulturę... I ciekawi mnie jeszcze ilość członków (zarządu) :)
Cytować
#7 metronom 2011-05-24 22:41
miły palancie o nicku ja 1234 nic to się niedzieje w twoim mózgu. współczuje ale rozumiem nie wszystkim Bozia równo dała
Cytować
#8 auuu 2011-05-24 23:33
mozna zaprosic wszystkie gwiazdy estrady, ale nic to nie zmieni charakteru zachowawczego - wiadomo-kogo..
Cytować
#9 Jack Sparrow 2011-05-25 07:22
Tego też nie pisał pan Robert. Tekst kiepski.
Cytować
#10 Tedi 2011-05-25 08:04
zapraszaja gwiazdy ... to prawda. ale ceny biletow dwukrotnie wieksze od tych w amfiteatrze, np. SDM ... pamietacie ile kasy? taka kulture to i ja moge robic
Cytować
#11 ja1234 2011-05-25 09:04
Cytuję ivo:
Cytuję ja1234:
Ludzie, o jakiej kulturze jest tu mowa?
Przecież tutaj nic się nie dzieje

głuchy i ślepy nic poza tym wszystko ok
zmień lekarza ten ciebie oszukuje


Cytuję metronom:
miły palancie o nicku ja 1234 nic to się niedzieje w twoim mózgu. współczuje ale rozumiem nie wszystkim Bozia równo dała


No, może w tamtym roku było dobrze
(Czesław Śpiewa, L.U.C. zrozumieć polskę), ale to było spowodowane zbliżającymi się wyborami (tak myślę).
A teraz nic ciekawego.
Cytować
#12 spokoluz 2011-05-25 09:06
nie martwcie sie, za miesiąc bedzie ten sam program, jakby kto nie załapał sie na majówkę
Cytować
#13 xsawery 2011-05-25 10:02
Te Francuskie samochody między innymi i RENAULT :oops: tyle samo warte co i kultura zarządzana przez obecnego kiepskiego dyrektora pana k.
Cytować
#14 DARTH VADER 2011-05-25 21:40
JAK ZNAM RENAULT TO SILNIK SIE ROZLECI
Cytować