29 kwietnia 2024    |    Imieniny: Piotr, Robert, Bogusław
29 kwietnia 2024
    Imieniny: Piotr, Robert, Bogusław

informacje kołobrzeg, mops, czerwone,koszaryKlub Integracji Społecznej z treningiem pracy działa bardzo prężnie i przygotował bogatą ofertę dla mieszkańców. Zobacz, co możesz znaleźć dla siebie!

TRWAJĄ DZIAŁANIA KLUBU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ (KIS) Z TRENINGIEM PRACY

3 kwietnia b.r. w ramach działań KIS  odbyły się zajęcia edukacyjne o charakterze prozawodowym. Uczestnicy KIS wspierani przez Karinę Fitał, trenera pracy wzięli udział w targach TUR-GASRTRO-HOTEL. Uczestniczyli oni w pokazach kulinarnych z warsztatami oraz w szkoleniu z obsługi kelnerskiej, na którym zapoznali się z technikami obsługi kelnerskiej. Po zakończeniu warsztatów otrzymali zaświadczenia.

Organizatorem targów była firma GASTRO - HOTEL Małgorzata Kryszak z siedzibą w Zabrzu. Impreza targowo-gastronomiczna odbyła się w siedzibie Hali Milenium przy ul. Łopuskiego 38 w Kołobrzegu.

Inną ofertą KIS, z której będą mogli skorzystać nasi uczestnicy jest  poradnictwo prawno-administracyjne. Już 23 i 24 kwietnia będą mogli skorzystać z pomocy prawnika.

W ramach KIS oferujemy również:
- staże i praktyki zawodowe
- szkolenia zawodowe
- spotkania z przedstawicielami grup zawodowych
- wyjazdy integracyjno-edukacyjne

Dlatego jeżeli chcesz uzyskać nowy fach, podnieść swoje umiejętności niezbędne do funkcjonowania w środowisku pracy, czy skorzystać z pomocy doradcy zawodowego lub  prawnika oraz jesteś mieszkańcem ulic:
J. Narodowej 78,79,83,84,85,88,89,90
Łopuskiego 50,54,56
Św. Macieja 9,
Szarych Szeregów 5
Mazowieckiej 33,34
Żurawiej 19, 20,21,22 24

Przyjdź do:
BIURA PROJEKTU w
MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŁOBRZEGU
przy ul. OKOPOWEJ 15, pok.123 B, 127,128
Tel. 094 35 52 333/395  e-mail: k.fital@mops.kolobrzeg.pl

Zostały już tylko 2 miejsca wolne.
UDZIAŁ BEZPŁATNY !

informacje kołobrzeg, mops, czerwone,koszary