Light rain

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

informacje kołobrzeg, mops, czerwone,koszaryCoraz szybciej zbliżają się święta wielkanocne. Uczestnicy naszych warsztatów również intensywnie przygotowują się do ich nadejścia.

11 kwietnia w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w  Kołobrzegu podczas trwania kawiarenki sąsiedzkiej mieszkańcy osiedla mogli przygotować sobie kolorowe pisanki. Na spotkaniu pojawili się mieszkańcy osiedla Czerwone Koszary: dzieci, nasze Panie Seniorki oraz uczestnicy I Konferencji Upowszechniającej Program Rewitalizacji Społecznej. Wszyscy z dużym zaangażowaniem i humorem własnoręcznie tworzyli różnymi technikami kolorowe kraszanki*.

Fachowych porad jak ozdabiać jajka udzielała Pani  Maria Grabowska – mieszkanka Kołobrzegu. Pieczę nad kawiarenką sprawowały animatorki Pani Alina i Pani Małgorzata. Aby dzieci mogły wykonać drapanki* wg własnego pomysłu, asystowali im wolontariusze z Zespołu Szkół  im. Macieja Rataja w  Gościnie wraz z opiekunem, Panem Waldemarem Dołowy. Po zakończeniu wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą wykonane przez siebie dzieła. Na pewno będą one piękną ozdobą Wielkanocnego Stołu.

Ale to nie koniec atrakcji. Mamy dla Was  - Drodzy Mieszkańcy - więcej takich spotkań kawiarenek i happening-ów. Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu.

Więcej informacji o planowanych w najbliższym czasie atrakcjach  znajdziecie Państwo:
- na naszej stronie www.czerwonekoszary.kolobrzeg.eu
- w biurze LCR przy ul. Łopuskiego 52, piętro 1, pok.122

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

*kraszanka i drapanka to synonim pisanki

PROGRAM REWITALIZACJI SPOŁECZNEJ
LOKALNE CENTRUM ROZWOJU PARTNERSKI PROGRAM REWITALIZACJI CZERWONE KOSZARY W KOŁOBRZEGU

informacje kołobrzeg, mops, czerwone,koszary

Fot. P. Dawid