Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od wtorku zmiany w organizacji ruchu wokół cmentarza

Od wtorku 31 października od godziny 15.00 do  czwartku 2 listopada do godziny 7.00 obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu w związku z uroczystościami Wszystkich Świętych.

Wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h na odcinku ul. 6 Dywizji Piechoty - od Ronda im. Związku Inwalidów Wojennych RP do wysokości Cmentarza Wojennego. W kierunku centrum ograniczenie będzie obowiązywało od Cmentarza Wojennego do wysokości ul. Św. Wojciecha. Ograniczenie do 30 km/h będzie obowiązywało na samej ulicy Św. Wojciecha, która na ten czas będzie ulicą jednokierunkową z wjazdem od ul. 6 Dywizji Piechoty (na odcinku od 6 Dywizji Piechoty do skrzyżowania z ul. Makuszyńskiego). Na wysokości ul. Św. Wojciecha przy ul. 6 Dywizji Piechoty będzie zlokalizowany tymczasowy postój taksówek.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama