28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Zapraszamy na Rajd Rowerowy

Rajd Rowerowy #WszyscyKręcimyDlaKołobrzegu w ramach rywalizacji o ,,Puchar Rowerowej Stolicy Polski”

Zapraszamy serdecznie wszystkich entuzjastów jazdy na rowerze na pierwszy w tym roku
RAJD ROWEROWY #WszyscyKręcimyDlaKołobrzegu w ramach rywalizacji o ,,Puchar Rowerowej Stolicy Polski”.

Termin:
4 czerwca 2023 r. start o godz. 10:00

Trasa: Długość trasy około 33 km
Stadion im. Sebastiana Karpiniuka, Zieleniewo, Charzyno, Pustary, Obroty, Budzistowo, Stadion im. Sebastiana Karpiniuka.
Trudność trasy - bardzo łatwa.

Harmonogram wycieczki:
• Godz. 9:40 zbiórka (Stadion im. Sebastiana Karpiniuka – stacja roweru miejskiego) instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i techniki jazdy rowerem w grupie, pobranie aplikacji Aktywne Miasta
• Godz. 10:00 wyjazd na trasę z przewodnikiem
• Godz. 12:00 przerwa na posiłek ( Pustary - nad rzeką Parsęta ) - przewidziane ognisko *prowiant we własnym zakresie
• Godz. 14:30 powrót do Kołobrzegu
• Godz. 14:45 Rozwiązanie wycieczki

Zapisy:
Zapisy z podaniem Imienia i Nazwiska proszę przesyłać
SMS-em pod numer telefonu : 788 671 395

Regulamin Rajdu: www.sport.kolobrzeg.pl

Dołączcie razem z nami do akcji „Rowerowa Stolica Polski - Kręćmy Kilometry dla Kołobrzegu 1-30 czerwca 2023”
Ściągajcie aplikację "Aktywne Miasta", wybierajcie KOŁOBRZEG i wspólnie będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w rywalizacji!

Kręćcie jak najwięcej i zdobywajcie nagrody
Za najlepsze wyniki trzech pierwszych kobiet i trzech pierwszych mężczyzn z miasta Vouchery podarunkowe do sklepów RTV/AGD:
• I miejsce 500,00 zł ,
• II miejsce 300,00 zł,
• III miejsce 200,00 zł
• oraz Vouchery podarunkowe do sklepów Rowery Małgośka i Bajkgaraż

Ponadto każdy kto osiągnie progi minimalne otrzyma:
• powyżej 300 km z aplikacją: kubek z nadrukiem,
• powyżej 1000 km z aplikacją: koszulka z nadrukiem,
• powyżej 1600 km z aplikacją: profesjonalna koszulka rowerowa.

Dodatkowo osoby posiadające aplikację i kręcące km dla Kołobrzegu mogą skorzystać od 1 do 30 czerwca z:
20% zniżki na serwis rowerów u naszych partnerów: Bajkgaraż oraz Rowery Małgośka
20% zniżki od cen na Basen Milenium
*dla osób, które mają aplikację i kręcą dla Kołobrzegu

Już teraz zapraszamy na kolejne rajdy:
11.06.2023 r. - Trasa: 35 km
Kołobrzeg - Grzybowo - Stary Borek - Drzonowo - Przećmino - Korzystno - Kołobrzeg.
18.06.2023 r. - Trasa: 38 km
Kołobrzeg - Sianożęty - Bagicz-Stramniczka-Czernin-Bogucino- Obroty - Budzistowo - Kołobrzeg
25.06.2023 r. - Trasa: 45 km
Kołobrzeg - Rogowo - Roby - Biczyno - Karcino - Głowaczewo - Stary Borek - Kołobrzeg