30 kwietnia 2024    |    Imieniny: Marian, Katarzyna, Jakub
30 kwietnia 2024
    Imieniny: Marian, Katarzyna, Jakub

Godz. 14:00, 23 września 2017 (sobota) plaża przy HAVET Hotel w Dźwirzynie. Sprawdź swoją formę na koniec lata, spróbuj swoich sił i zmierz się z ciężarami.

Wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszamy WSZYTKICH chętnych do sprawdzenia się w konkurencjach siłowych na zakończenie sezonu letniego. Regulamin: http://havethotel.pl/plugin-havet_strong_regulamin.pdf
Zapisy na stronie www.silajestwnas.pl
Udział w zawodach jest bezpłatny. Dla każdego startującego zawodnika i zawodniczki organizatorzy zapewniają pamiątkę z imprezy.

Widowiskowe dyscypliny na plaży:
Wyciskanie belki w leżeniu na ilość powtórzeń (belka 95 kg)
Bieg z walizkami (walizki  50 kg)
Wyciskanie beczki nad głowę (beczka 45 kg)
Waga płaczu bokiem (beczki 12 kg)
Przetaczanie opony
Przeciąganie łódki

Turniej ma charakter integracyjny, startują sportowcy pełnosprawni wraz ze sportowcami z niepełnosprawnością. Swój udział zapowiedział już m.in. brązowy medalista Paraolimpiady w Rio w pchnięciu kulą - Lech Stoltman oraz złoty medalista Paraolimpiady w Rio w rzucie maczugą - Maciej Sochal. Imprezę poprowadzi Vice Mistrz Świata Strong Man - Grzegorz Szymański a sędzią głównym zawodów jest Trener Kadry Polski w Para Powerliftingu – Mariusz Oliwa.

Organizatorem imprezy są HAVET Hotel Resort & SPA w Dźwirzynie oraz Gmina Kołobrzeg. Patronat medialny objął kołobrzeski portal miastokolobrzeg.pl, e-kg.pl oraz Radio ESKA. Po zawodach gospodarze imprezy zapraszają na integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek.