20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

W nadchodzący długi weekend 12-15.08 w Pommerania Fun Park odbędzie się weekend z wikingami. Wioskę - Trolborg odwiedzi ponad 30 rekonstruktorów. Będziemy prowadzić specjalne warsztaty rękodzieła, pokazy kuchni średniowiecznej, odbędą się walki i turnieje wojów, powstaną kramy z różnymi wyrobami. Do tego przewidujemy szereg tematycznych konkursów dla gości.

Weekend z wikingami będzie inauguracją wioski wikingów, którą budujemy wraz ze stowarzyszeniem Kreatywni Koło Brzegu.

Wszystkie dodatkowe atrakcje będą dostępne w cenie biletu wstępu do Pomerania Fun Park.

W piątek o godzinie 19.00 w kołobrzeskim porcie handlowym odbędzie się hepening. Wikingowie przypłyną statkiem i zaczną podbijać port.