23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Pojazd w rowie na S6

Kilka minut po godzinie 11 kierująca pojazdem marki Hyundai zjeżdżając z drogi S6 z kierunku Szczecina na węzeł w Kołobrzegu wpadła w poślizg w wyniku którego jej pojazd obróciło o 180 stopni i wylądowała w rowie. Na szczęście kierującej nic się nie stało i nie wymagała pomocy medycznej. Do czasu usunięcia pojazdu przez pomoc drogową występują na wjeździe niewielkie utrudnienia. Apelujemy o zdjęcie nogi z gazu. Znaki ograniczają tam prędkość do 40 km/h.