Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przejechał pod maską prawie 700 kilometrów

Takiego zdarzenia strażacy z Ustronia Morskiego jeszcze nie odnotowali. Chwilę po godzinie 12 otrzymali zgłoszenie o uwięzionym pomiędzy chłodnicami zającu. Jak opowiedział właściciel auta, w nocy jadąc nad morze widział, że uderzył w zwierzynę, gdy się zatrzymał i obejrzał pojazd nic nie zauważył. Dopiero gdy zaparkował pojazd na parkingu w Ustroniu dzieci zauważyły wystający ogon pod zderzakiem. Zając przejechał prawie 700 kilometrów nad morze.

Aby wydostać zwierzę niezbędne było wycięcie fragmentu atrapy. Zając został odwieziony do lecznicy dla zwierząt.

Apelujemy, aby w przypadku podejrzenia zderzenia ze zwierzęciem, dokładnie i w miarę szczegółowo obejrzeć auto, nie tylko dlatego, jak pokazuje dzisiejszy przypadek, możemy mieć pasażera na gapę, ale także ze względu na bezpieczeństwo osób podróżujących taki samochodem.

foto OSP Ustronie Morskie

 

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama