Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policja poszukuje kobiety ze zdjęcia, jest podejrzewana o kradzież

Kołobrzeska policja opublikowała zdjęcia i specjalny komunikat : Jeżeli rozpoznajesz kobietę ze zdjęć skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu pod nr 47 78 46 512 lub 47 78 46 511.
Funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego prowadzą czynności w sprawie kradzieży jaka miała miejsce 1 września b.r. Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu przy ul. Kasprowicza w kawiarni hotelu, gdzie nieustalona kobieta miała przywłaszczyć cudzą torebkę. Wizerunek opuszczającej hotel kobiety zarejestrował monitoring.

Osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje które przyczynią się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu pod nr 47 78 46 512 lub 47 78 46 511.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama