Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nietrzeźwy kapitan statku w kołobrzeskim porcie

Funkcjonariusze kołobrzeskiej Placówki Straży Granicznej zatrzymali w porcie 54-letniego obywatela Ukrainy. Jest on kapitanem statku handlowego pod banderą luksemburską. Mężczyzna 13 listopada miał 1,88 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, gdy statek wchodził do portu w Kołobrzegu.

Jak informuje Straż Graniczna, jednostka przypłynęła do Kołobrzegu z Gdyni. Służba Kontroli Ruchu Statków VTS Ławica i Bosman Portu Kołobrzeg zaalarmowali funkcjonariuszy o luksemburskiej jednostce handlowej płynącej „nieodpowiednim torem kierunkowym”. Po zacumowaniu przy nabrzeżu na pokład weszli strażnicy, którzy podczas kontroli statku ujawnili nietrzeźwego kapitana. W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa 54-latek został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób nietrzeźwych w Placówce SG w Kołobrzegu. Dziś mężczyzna zostanie przekazany policji, która prowadzić będzie dalsze postępowanie w tej sprawie.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama