Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Podsumowanie ankiet rowerowych - spotkanie otwarte

Prezydent miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska i Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zapraszają mieszkańców, samorządowców, radnych oraz stowarzyszenia i inne działające organizacje na spotkanie otwarte podsumowujące badania ankietowe dotyczące korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych.

Jesienią ubiegłego roku miasto przygotowało specjalną ankietę w zakresie komunikacji rowerowej w naszym mieście. Można było się z nią zapoznać i wypełnić on line oraz w formie papierowej. Zainteresowanie było ogromne, ankietę konsultacyjną wypełniło 1097 osób.

Pytania dotyczyły rozwoju sieci rowerowej, Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego, zawierały również część otwartą, gdzie można było zamieszczać swoje uwagi i spostrzeżenia. Wyniki ankiety pozwolą zaplanować kolejne działania, które zachęcą do korzystania z rowerów jak największą liczbę mieszkańców oraz turystów.

Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Kultury Adebar w poniedziałek 3 czerwca o godzinie 17. Po przedstawieniu wyników przewidziana jest dyskusja.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama