Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nazwę dla najdłuższej promenady wybiorą internauci

W październiku Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta ogłosiło „Konkurs na nazwę dla najdłuższej polskiej promenady”. Celem było wyłonienie nazwy dla trasy pieszo-rowerowej od wysokości Sanatorium „Muszelka” do wejścia do Ekoparku Wschodniego o długości 3160 metrów. Na tym odcinku trzy ulice łączą się w jeden ciąg spacerowy, mianowicie: ulica Rodziewiczówny, ulica Sikorskiego i ulica Sułkowskiego, nie ma on jednak wspólnej nazwy identyfikującej najdłuższą polską promenadę.

Na konkurs wpłynęło ponad 200 propozycji z całej Polski. Jury po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń zdecydowało, zgodnie z regulaminem konkursu, nie wybierać zwycięskiej nazwy. Jednocześnie po obradach podjęto decyzję, że zwycięska nazwa zostanie wybrana przez internautów w drodze głosowania spośród następujących propozycji:

Promenada Morskich Szeptów
Promenada Bursztynowa
Promenada Tolerancji
Promenada Uzdrowiskowa

W wypadku wybrania nazwy Promenada Uzdrowiskowa lub Promenada Bursztynowa, wybór zwycięzcy nastąpi w drodze losowania, ponieważ nazwy typowało więcej niż jedno zgłoszenie.
Głosowanie nastąpi przez formularz znajdujący się na stronie www.k2029.eu w zakładce konkursy. Każda osoba może oddać na jeden głos. Głosowanie rozpoczyna się 24 listopada, a zakończy 10 grudnia o północy.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama