Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Warsztaty z prowadzenia działalności gospodarczej


Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej! Grupą docelową warsztatów są osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Na spotkaniu dowiesz się:
- jakie są formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce
- jak wybrać najbardziej optymalną formę dla mojego pomysłu
- skąd w ogóle brać pomysły na biznes
- rejestracja JDG – kroki formalne
- podatki w firmie
- jak stworzyć plan działania dla startującego przedsiębiorcy

Prowadząca warsztaty: Justyna Ratajczak – Justyna Ratajczak, prawnik z wykształcenia, posiada ponad 17 letnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami i tymi, którzy nimi chcą zostać udzielając doradztwa biznesowego, prowadząc szkolenia, usprawniając procesy funkcjonujące w przedsiębiorstwach. Pracuje z firmami w obszarze obsługi prawnej i księgowej, tworzenia strategii marketingowych, tworzenia modeli biznesowych. W swoim wieloletnim doświadczeniu konsultowała już ponad tysiące projektów biznesowych dla funduszy inwestycyjnych w jednej z największej organizacji startupowej w Europie. W obecnej spółce, funduszu inwestycyjnym TBC Investment poszukuje startupów pod inwestycje oraz wspiera ich w tworzeniu biznesplanów pod inwestycje.

Planowany termin*:
22.11.2023r.
Godzina: 12:00-16:00
Miejsce: Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

Zapisy: https://portalprzedsiebiorcy.wzp.pl/#warsztaty

*Warsztat odbędzie się, jeśli zapisze się na niego min 7 a max 15 osób.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama