Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski nie wyklucza budowy ścieżki z Charzyna do Siemyśla

Dziś mija dokładnie 5 lat od wyboru Zarządu Powiatu w 2018 roku (zobacz). Podsumowanie 5, a nawet ponad 5 lat kadencji samorządu dopiero będzie, bo kadencja trwa, ale dziś zapytaliśmy Tomasza Tamborskiego o podsumowanie ostatniego roku. Według samorządowca, najważniejsze kwestie mijającego roku to przebudowa drogi w Dźwirzynie i budowa domu dziecka w Gościnie.

W audycji "Wokół Powiatu" pytamy także o kwestie budowy ciągu rowerowo-pieszego w Charzynie, gdzie mieszkańcy mają uwagi co do zasadności tej inwestycji od osiedla "Vilpark" do centrum miejscowości. Pytają także o kwestie ciągu rowerowo-pieszego do Siemyśla. Tomasz Tamborski broni tej inwestycji i twierdzi, że jest ona zasadna, ale nie wyklucza, że w przyszłości Charzyno i Siemyśl zostaną połączone takim ciągiem.

Pytamy również o odblaski, bo powiat rozdawał takie gadżety. Okazało się, że z około 10 tysięcy wyprodukowanych, wszystkie już rozdano. Więcej w materiale wideo (audycja płatna).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama