Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Już ponad 60 wniosków do Biura Paszportowego

Jak się okazuje, kołobrzeżanie dość licznie ruszyli do Biura Paszportowego, które znajduje się przy ul. Grottgera w strefie uzdrowiskowej. Już ponad 60 wniosków złożono od piątku. Punkt paszportowy został zlikwidowany 10 lat temu. Teraz jest na nowo dzięki staraniom starosty. Jak mówi Tomasz Tamborski, ponieważ pracuje tam osoba zatrudniona przez Urząd Wojewódzki na pół etatu, a biuro jest czynne przez 3 dni w tygodniu, ze względu na zwiększone zainteresowanie mieszkańców w pierwszych tygodniach po uruchomieniu, poprosił o dodatkową obsługę.

W audycji "Wokół Powiatu" rozmawiamy o otwarciu ulicy Zdrojowej, na której udało się uratować drzewa przed wycinką, a także o budowie ronda na ul. 6 Dywizji Piechoty. Pytamy starostę o pieniądze na Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego, który ma powstać na nowo przy ul. Gryfitów. Ma to poprawić jakość obsługi klientów z całego powiatu. Prace nad tym projektem trwają. Ponadto, rozmawiamy o o problemach na ul. Krzywoustego, a także o kończącej się kampanii. - Spotkajmy się przy urnach - mówi Tomasz Tamborski. Więcej w materiale wideo (audycja płatna).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama