Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Korty nie są od tego, aby zjeść hamburgera

Dziś odbyła się sesja Rady Powiatu Kołobrzeskiego. Jedną ważniejszych decyzji radnych było wsparcie miasta w wysokości 50 tys. zł dla projektu Kołobrzegu Europejskiej Stolicy Kultury.

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy o inwestycjach i rozpoczętym remoncie ulicy Jedności Narodowej, a także towarzyszącym temu zagadnieniu utrudnieniom w ruchu. Ponieważ starosta grywa w tenisa, zapytaliśmy go o trwającą dyskusję w sprawie kortów tenisowych i fakt, że w specyfikacji przetargowej nie ma wpisanego doświadczenia w prowadzeniu działalności sportowej. - Korty nie są od tego, aby zjeść hamburgera - uważa starosta i popiera uwagi obecnego dzierżawcy. Przychody z dzierżawy to jedno, a jej jakość na przyszłość - to drugie. Na koniec, rozmawiamy o sytuacji strażaków. W weekend otwarto kolejną nową remizę w powiecie kołobrzeskim - w Piotrowicach. Tymczasem zawodowi strażacy nie mają pieniędzy na taśmę ogradzającą miejsce zdarzeń. Jak to się dzieje? Więcej w audycji płatnej.|

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama