Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Gdy biznes idzie źle, szuka się winnych...

Pogoda jaka jest, każdy widzi. Tymczasem w Kołobrzegu brak pogody wiąże się z mniejszą liczbą turystów. Spadek liczby zainteresowanych ofertą Kołobrzegu, to mniejsze obroty, mniejsze obroty to gorszy zysk i niezadowolenie z sezonu, który ma zabezpieczyć byt wielu rodzin na kolejne miesiące. - Gdy biznes idzie źle, szuka się winnych - nie ukrywa starosta Tomasz Tamborski, ale jednocześnie wskazuje, że ani on, ani prezydent miasta nie odpowiadają za pogodę. I dodaje, że już od kilku lat wskazuje na potrzebę stworzenia drugiego filaru kołobrzeskiej gospodarki, ale mało kto jest tym zainteresowany, przynajmniej na razie.

W porządku obrad przyszłej sesji Rady Powiatu Kołobrzeskiego jest zapis mówiący o informacji nadzoru wodnego w Kołobrzegu. Pytamy więc starostę, czy zapyta o sytuację kołobrzeskich ogródków działkowych nad Kanałem Drzewnym. Tamborski mówi, że może zapytać, ale w historii, kiedy taka informacja na sesji jest przedstawiana, jeszcze nikt nie miał odwagi przyjść i powiedzieć, jak się sprawy mają, tylko przysyłana jest informacja na papierze. A jaka jest sytuacja, można zobaczyć na własne oczy. Więcej w materiale wideo (audycja płatna).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama