Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o powiatowych inwestycjach

Otwarcie ofert w przetargu na remont ulicy Jedności Narodowej napawa Zarząd Powiatu optymizmem. Zaoferowane kwoty są niższe lub oscylują wokół kwoty zabezpieczonej w budżecie, a to oznacza, że wykonanie tej inwestycji nie jest zagrożone. Jak mówi starosta, są środki także na inne działania, ale tu jest problem z oferentami. Nadchodzi jesienny front inwestycji wsparty środkami zewnętrznymi, a to może wydłużyć poszukiwanie wykonawców.

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także o wynikach matur, które w tym roku są na wysokim poziomie, a w "Koperniku" zdawalność sięgnęła 100 procent. Przy okazji poruszyliśmy temat szkolnych inwestycji i potrzeb poszczególnych jednostek.

Więcej w materiale wideo. Audycja płatna.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama