Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o oderwaniu Wód Polskich od rzeczywistości

Gościem audycji "Wokół Powiatu" tradycyjnie był starosta Tomasz Tamborski. Jednym z tematów, byłą sprawa braku wody w Kanale Drzewnym. Niedawno na wyschniętym dnie kanału odbyła się konferencja prasowa (zobacz). Okazało się, jak mówi starosta, że Wody Polskie mają rzecznika prasowego, który ma nieco inną wizję tego, co dzieje się z historycznym kanałem, który przechodzi do historii. Co więcej, uważa, że wszystkie te twierdzenia są oderwane od rzeczywistości, podobnie jak łacha na Parsęcie, która stała się ostoją przyrody - według Wód Polskich.

W audycji rozmawiamy także o ostatniej sesji Rady Powiatu i absolutorium dla Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego, odsłonięciu tablicy poświęconej pamięci Szewacha Weissa, a także pytamy starostę, czy nadajnik na starostwie już działa, bo miał działać od wakacji. Więcej w materiale wideo.|

audycja płatna

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama