Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta o planach zmian w ruchu na drogach prowadzących na S6

W audycji "Wokół Powiatu" rozmawiamy na temat zbliżającego się finału masztu na budynku starostwa. Dzięki niemu, kołobrzeżanie będą mieli zasięg w centrum miasta, niezbędny do wezwania pomocy, ale także zapłacenia telefonem za zakupy w sklepach w centrum Kołobrzegu. Jak zaznacza Tomasz Tamborski, nie było protestów jeśli idzie o tę lokalizację masztu telefonii komórkowej. Wszystko wskazuje na to, że zostanie ona uruchomiona na początku czerwca. Ze starostą rozmawiamy także o ostatnich akcjach, jak "Świat się wali" czy o dzieleniu się posiłkami dzięki zakupionej do tego celu lodówce.

Ważną kwestią jest zauważalny wzrost ruchu do Kołobrzegu ze strony drogi S6, ale także miejscowości otaczających Kołobrzeg. Wzrasta bowiem ilość mieszkających tam osób. Są to najczęściej kołobrzeżanie, którzy przenieśli się na obrzeża miasta, ale ich życie toczy się w Kołobrzegu. Każdego dnia do miasta wjeżdżają i wyjeżdżają tysiące samochodów. Ten ruch widzi także starosta i jak wskazuje, czeka na zakończenie prac z budową łącznika z drogi S6 do Ronda Patana. Wówczas, będzie rozważał kwestie ograniczenia ruchu ciężarowego na drodze prowadzącej do Kołobrzegu od strony Zieleniewa. Jak wskazuje Tomasz Tamborski, ruch ten miała przejmować droga prowadząca do portu i tamtędy powinien być on kierowany.

Audycja płata.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama