Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Biuro paszportowe jest przy Grottgera, ale jest nieczynne

Po ostatniej audycji nasi czytelnicy pytali, gdzie jest biuro paszportowe w Kołobrzegu. To pytanie zadaliśmy więc staroście, bo powiat obiecywał szybkie otwarcie tego biura. Jak mówi Tomasz Tamborski, biuro paszportowe jest przy ul. Grottgera, ale jest nieczynne. Powiat zapłacił za jego remont i wyposażenie, ale odpowiedzialny za jego funkcjonowanie wojewoda dalej nie może go otworzyć. Być może zaczynająca się kampania wyborcza coś zmieni.

W audycji poruszamy temat awansu siatkarek z UKS OPP Powiat Kołobrzeski do II ligi. Zaczęły się matury, dlatego pytamy o przebieg egzaminów, ale przed nami także nabór do szkół ponadpodstawowych. W tym roku po raz kolejny przyjęty zostanie podwójny rocznik. Jak mówi Tomasz Tamborski, w niektórych szkołach, zwłaszcza tam, gdzie jest duże zainteresowanie, zapewne nie uda się uniknąć dwuzmianowości, choć na razie nie jest to przesądzone. Na koniec spotkania, powracamy do tematu niskiego bezrobocia. Ostatnie badanie, za marzec 2023 roku, wykazało u nas stopę bezrobocia na poziomie 2,3%.

Audycja płatna

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama