Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Będzie rondo na skrzyżowaniu ul. Św. Wojciecha

W audycji "Wokół Powiatu" starosta kołobrzeski mówił o ostatnich szlifach związanych z planowaniem budowy nowego ronda, które powstanie na skrzyżowaniu ul. Św. Wojciecha i 6. Dywizji Piechoty. Zdaniem Tomasza Tamborskiego, dochodzi tam do tylu zdarzeń, że nie ma innego wyjścia, jak zbudować rondo. Projekt jest przygotowywany, a środki finansowe mają zostać zabezpieczone na najbliższej sesji rady powiatu. Jest szansa, żeby inwestycja ta powstała do końca roku.

Ze starostą rozmawiamy o zniszczeniach i przerwach w dostawach prądu podczas ostatniej wichury, zmianach w organizacji ruchu i biurze paszportowym. Jak mówi Tamborski, Urząd Wojewódzki w Szczecinie czeka na odpowiednie oprogramowanie i tylko tyle dzieli mieszkańców powiatu od tego, żeby wnioski paszportowe składać w Kołobrzegu. Starosta wskazuje, że cała infrastruktura jego gotowa, zabezpieczenie w zakresie etatu także. Nasza redakcja napisze dziś do wojewody i zapyta, dlaczego to tak długo trwa.

Na koniec, rozmawiamy o nowym odcinku plaży, który od teraz jest już udostępniony na Plaży Zachodniej w kierunku falochronu zachodniego i jakoś nikt tym się nie chwali. A starosta ma kilka pomysłów, łącznie z promem. Więcej w materiale wideo (materiał sponsorowany).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama