Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

W naszej audycji, starosta Tomasz Tamborski przyznał, że rozmawiał niedawno z posłem Czesławem Hocem. Spotkanie dotyczyło m.in. problemów komunikacyjnych miasta, związanych z faktem, że drogi dojazdowe do Kołobrzegu są niewydolne i nie mogą obsłużyć ruchu, który z drogi S6 kieruje się do samego miasta. Nasi czytelnicy skarżą się, że mają problem z wjazdem na przykład na drogę 163 z Budzistowa i Janisk. Do tego dochodzą problemy ze zjazdem z S6 do Ustronia. Jak mówi starosta, poseł Hoc obiecał pomoc w tej sprawie i omówienie spraw z GDDKiA. Ponadto, jak zaznacza starosta, poseł Hoc zbulwersował się podwyżką dokonaną przez Urząd Wojewódzki w Szczecinie w zakresie dzierżaw plaż (przeczytaj).

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy na temat powrotu opozycji do Komisji Rewizyjnej. Zdaniem starosty, to kwestia diet radnych opozycji, zmusiła dwoje radnych do powrotu. Pytamy również o wybranie Anny Bańkowskiej do Zarządu Województwa, zmiany w Komunikacji Miejskiej i w Urzędzie Gminy Kołobrzeg, a także o wzrost podatków.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama