Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

11 listopada, kołobrzegW Kołobrzegu, tradycyjnie, pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się obchody 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


Pod pomnik przybyły tłumy mieszkańców i turystów. Okolicznościowe przemówienie wygłosił prezydent Janusz Gromek. Były również odznaczenia, które otrzymali: Elżbieta Ziegler, Tomasz Tamborski, ppłk Paweł Prządka oraz Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Po złożeniu kwiatów przez delegacje, odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, zaś w Muzeum Oręża Polskiego otwarto wystawę okolicznościową "Historia na znaczkach pocztowych w setną rocznicę wymarszu 1 Kompanii Kadrowej” ze zbiorów Adama Lubomira Woźniaka.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama