Ogłoszenia ***  Hotel *** w ustroniu Morskim zatrudni  (Dam Pracę)  ***  Zamienię mieszkanie w Szczecinie  (Mieszkania)  ***  MONTER INSTALACJI SANITARNYCH  (Dam Pracę)  *** 

Spotkali się pod "Bryzą" po raz ostatni...

informacje kołobrzeg, foto,bryza,pamiątkaZ inicjatywy Artura Semprucha, mieszkańcy Kołobrzegu ustawili się do pożegnalnego zdjęcia z najstarszym reliktem PRL w centrum, czyli z "Bryzą".


To zdjęcie przejdzie do historii, tak jak przechodzi do niej powoli budynek "Bryzy", pamiętający wizytę kardynała Wojtyły w 1975 roku. Czterdziestoletni gmach handlowy niektórzy żegnali z łezką w oku, a Artur Sempruch przeszukał pół domu, żeby opowiedzieć, co tam kupił. "Bryza" jednak nie opuszcza nas do końca - jak na razie część od strony ul. Wąskiej zostaje.

 

informacje kołobrzeg, foto,bryza,pamiątka

informacje kołobrzeg, foto,bryza,pamiątka

informacje kołobrzeg, foto,bryza,pamiątka

informacje kołobrzeg, foto,bryza,pamiątka

informacje kołobrzeg, foto,bryza,pamiątka

Komentarze  

0 #1 foka 2014-06-08 19:54
dlaczego ten fragment Bryzy nie jest ogrodzony i nie ma zdjętych elementów elewacji?
Cytować
0 #2 kk 2014-06-08 20:01
Cytuję foka:
dlaczego ten fragment Bryzy nie jest ogrodzony i nie ma zdjętych elementów elewacji?

Bo chyba nie zostanie zrownany z ziemia a bedzie nadal dzialal:).
Cytować
0 #3 archeolog 2014-06-08 20:34
zrobia to w poniedziałek, bo wszystkiego naraz nie da się zniszczyć nawet tak złym mocom jakimi są nowi właściciele...
Cytować
0 #4 Kamil Barwinek. 2014-06-08 20:52
Świetna akcja... szkoda tylko, że przyszło tak niewielu kołobrzeżan. Pozdrowienia dla organizatora ;)
Cytować
0 #5 śmichu 2014-06-09 07:56
wydaje mi się że ten fragment Bryzy nie ma pozwolenia na budowę, być może zostanie przez następne 10 lat dlatego przyszło tak mało ludzi
Cytować
0 #6 markiza 2014-06-09 08:30
gdyby to ogłosił szerzej, może przyszłoby więcej ludzi na wspólne foto, to może jeszcze raz- w najbliższą sobotę? prosze o info w mediach
Cytować
0 #7 markiza 2014-06-09 08:32
a może każdy z polityków i kandydatów na kandydatów w najbliższych wyborach powinien sobie zrobić obowiązkowe foto do portfolio?
a pod spodem krótki opis, co zrobiłem dla upiększenia centrum miasta...
Cytować
0 #8 Artur Sempruch 2014-06-09 09:53
Markizo, pisały o akcji kołobrzeskie portale informacyjne, poszła informacja w wydarzeniach w tkk, w 3 programach radia kołobrzeg i facebook oraz znajomi znajomych. I tak przyszło sporo osób, a w ciągu tygodnia od ogłoszenia że jest taki plan mnóstwo osób robiło sobie zdjęcia indywidualnie to też jest sukces :)

Dziękuję jeszcze raz wszytskim :)
Cytować
0 #9 os129 2014-06-09 12:00
Cytuję markiza:
a może każdy z polityków i kandydatów na kandydatów w najbliższych wyborach powinien sobie zrobić obowiązkowe foto do portfolio?
a pod spodem krótki opis, co zrobiłem dla upiększenia centrum miasta...



paru się tam przewinęło polityków...
Cytować
0 #10 Lolekos 2014-06-09 23:00
Cytuję foka:
dlaczego ten fragment Bryzy nie jest ogrodzony i nie ma zdjętych elementów elewacji?

Bo są tacy, którzy lubią robić problemy całemu społeczeństwu stawiając ponad wszystko własne korzyści ...
Cytować
0 #11 Nika1 2014-06-10 10:42
#8 Artur Sempruch 2014-06-09 09:53
Markizo, pisały o akcji kołobrzeskie portale informacyjne

Ciekawe, bo w takim razie chyba nikt tego nie zauważył.
Cytować