menu
Ogłoszenia ***  topinambur  (Zdrowie)  ***  Przyczepka samochodowa Garden Trailer 200 - nowa  (Motoryzacja)  ***  Stacja kontroli Pojazdów  (Usługi)  *** 

Nowa atrakcja do góry nogami

informacje kołobrzeg, dom, do góry nogamiNa działce pomiędzy Reymonta a Waszyngtona zbudowano nową atrakcję na sezon dla turystów. Będą mogli zobaczyć, jak to jest mieszkać do góry nogami.


Niektórzy śmieją się, że na uzdrowiskach powstała filia Urzędu Miasta i w sezonie będzie tam znajdowała się siedziba Straży Miejskiej, a przed wyborami Biuro Rady Miasta, dodając, że jak konstrukcja się sprawdzi to będzie można tanim kosztem wznieś podobną budowlę przy magistracie. Odwrócona chata będzie gotowa na przyjęcie pierwszych zwiedzających już za kilkanaście. dni. Takiej atrakcji jeszcze w Kołobrzegu nie było i ma ona szansę przyciągnąć turystów. Prace prowadzi prywatny inwestor. Konstrukcja w środku jest stalowa, obudowana została sklejką, a wkrótce pojawi się materiał wykończeniowy. W środku będzie jak... w domu.

informacje kołobrzeg, dom, do góry nogami

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Możliwość logowania się do witryny za pomocą Facebook'a została wyłączona - przepraszamy za utrudnienia.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież