Ogłoszenia ***  Wycinka Drzew Forest  (Usługi)  ***  Volkswagen Golf IV 1.4 16V benzyna 2001r.   (Motoryzacja)  ***  WYCIECZKI Z PTTK KOŁOBRZEG  (Inne)  *** 

Nowa atrakcja do góry nogami

informacje kołobrzeg, dom, do góry nogamiNa działce pomiędzy Reymonta a Waszyngtona zbudowano nową atrakcję na sezon dla turystów. Będą mogli zobaczyć, jak to jest mieszkać do góry nogami.


Niektórzy śmieją się, że na uzdrowiskach powstała filia Urzędu Miasta i w sezonie będzie tam znajdowała się siedziba Straży Miejskiej, a przed wyborami Biuro Rady Miasta, dodając, że jak konstrukcja się sprawdzi to będzie można tanim kosztem wznieś podobną budowlę przy magistracie. Odwrócona chata będzie gotowa na przyjęcie pierwszych zwiedzających już za kilkanaście. dni. Takiej atrakcji jeszcze w Kołobrzegu nie było i ma ona szansę przyciągnąć turystów. Prace prowadzi prywatny inwestor. Konstrukcja w środku jest stalowa, obudowana została sklejką, a wkrótce pojawi się materiał wykończeniowy. W środku będzie jak... w domu.

informacje kołobrzeg, dom, do góry nogami

Komentarze  

0 #1 Andrzej07 2014-06-08 10:29
Kolejny plagiat i brak pomysłu na zagospodarowani e pieniędzy.
Cytować
0 #2 lila 2014-06-08 10:41
każda nowa atrakcja jest ok; nie marudź-sam coś wymyśl...
Cytować
+1 #3 ja 2014-06-08 10:54
Cytuję Andrzej07:
Kolejny plagiat i brak pomysłu na zagospodarowanie pieniędzy.


jaki plagiat? to odwrócone domki są opatentowane? wyluzuj i baw się jak inni
Cytować
-1 #4 Tyg 2014-06-08 10:59
A kto wydał na to zgodę?
Cytować
-2 #5 rynek 2014-06-08 11:01
Atrakcja na sezon,a na kamiennej można koła od samochodu pourywać...Nikt z magistratu nie jeżdzi tą stroną miasta?!
Cytować
0 #6 lecim 2014-06-08 11:20
Cytuję rynek:
Atrakcja na sezon,a na kamiennej można koła od samochodu pourywać...Nikt z magistratu nie jeżdzi tą stroną miasta?!

idąc Twoim tokiem myslenia ludzie z magistratu mieszkają w porcie

poza tym takie domki ostatnio w polsce rosną jak grzyby po deszczu... i juz wiem ze kolejki będą aż do mola jak w każdym innym podobnym domku
Cytować
0 #7 szymbark 2014-06-08 11:49
Może i odwrócone domki nie są opatentowane ale wydaje mi się że nie powinni tego robić. Z tego słynie już Szymbark! W Kołobrzegu jest na prawde wiele ciekawych atrakcji tylko trzeba je odpowiednio zagospodarować.
Cytować
-1 #8 zxy 2014-06-08 13:39
Gdzie tu jest napisane, że to magistrat wybudował? Prywatne inwestycje nie mają za dużo wspólnego z publicznymi drogami
Cytować
+1 #9 OP 2014-06-08 13:56
A może warto byłoby posprzątać alejki w parku uzdrowiskowym i umyć promenadę? Ławki przy promenadzie i w alejkach brudne,oblepion e wydalinami ptaków - To jest właśnie wizytówka Kołobrzegu!
Na odcinku ARKA-MEGA do Kamiennego Szańca jest problem, by spacerujący gdzieś usiadł - zapomniano o ławkach? Chodnik przed Bałtykiem obrazuje zdolności naszych fachmanów do prezentacji maista. Może media zrobią pokaz stanu faktycznego?!
Cytować
0 #10 o n a 2014-06-08 21:17
Domek w Szymbarku jest trochę inny ale w sumie TO JUŻ BYŁO; teraz może jeszcze najdłuższa deska( made in Szymbark)?
Cytować
0 #11 ini 2014-06-08 21:40
Na kilometr traci podrobka i tandeta. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo po wykonczeniu. Chyba ze to juz wystarczy do kasowania kolonistow.....
Cytować
0 #12 tablet 2014-06-08 23:51
zmałpowane z Międzyzdrojów
Cytować
0 #13 ika 2014-06-09 07:49
ja bylam w takim w zakopanem!!!
Cytować
0 #14 TheBill 2014-06-09 07:50
Ponieważ w Kołobrzegu z atrakcji turystycznych jest plaża i plaża i .... yyyy ... plaża ?? :p to jestem za każdą dodatkową atrakcją turystyczną !!!
Cytować
0 #15 ten dom 2014-06-09 07:54
Andrzej 07 sam jesteś plagiat!
Cytować
0 #16 tandetka 2014-06-09 08:26
kolejne po akwarium z rybkami pseudo atrakcje dla mas- których w każdym mieście na wybrzezu od groma i do znudzenia, jak nie wieloryby giganty to domki do góry nogami= łatwa kasa bez idei
dlaczego nie ma w Kołobrzegu jedynej w swoim rodzaju atrakcji????któ ra wyrózni nas spośród innych? a tak kopiujemy tandete i importujemy chińszczyzne
Cytować
0 #17 bobo 2014-06-09 08:53
to coś to jest masakra
Cytować
0 #18 staś 2014-06-09 09:06
Cytuję Andrzej07:
Kolejny plagiat i brak pomysłu na zagospodarowanie pieniędzy.


Jak pracę prowadzi prywatny inwestor to co ciebie interesuje na co pieniądze wydaje
Cytować
0 #19 yoda 2014-06-09 14:24
Cytuję o n a:
Domek w Szymbarku jest trochę inny ale w sumie TO JUŻ BYŁO; teraz może jeszcze najdłuższa deska( made in Szymbark)?

O tak, tak i poproszę podobnego pstrąga jaki jest serwowany w restauracji w Szymbarku :)
Cytować
0 #20 kibiccc 2014-06-09 21:18
prawdziwą atrakcją Kołobrzegu jest o[edit]ru sezonów gra w 3 cukiereczki. Taka atrakcja tylko na przy molo.... Zapraszamy naiwnych turystów....
Cytować
0 #21 kocham.to.miasto 2014-06-20 23:38
dobra, niech i sobie będzie taki domek na uzdrowiskach ale w zamian kolejka typu "Maltanka" na bazie ciągnika niech zniknie z ulic!!!!!!!!!!! !! nie dość, że w sezonie większość dróg w remoncie, ruch jest wzmożony przez turystów, to jeszcze TO musi się trafić tam gdzie można by było przejechać!!
Cytować
0 #22 Wilkowo 2014-07-04 18:04
Cytuję o n a:
Domek w Szymbarku jest trochę inny ale w sumie TO JUŻ BYŁO; teraz może jeszcze najdłuższa deska( made in Szymbark)?

Najdłuższa deska jest w Wilkowie koło Lęborka a nie w szymbarku
Cytować
0 #23 zuza 2014-08-19 10:19
hitem jest kino 8D
Cytować
0 #24 Emilia 2015-07-15 15:11
ile kosztują bilety?
Cytować
0 #25 Elżbieta 2016-08-11 19:27
To nic nowego. W Szymbarku pod Kościerzyną jest taki już od kilku lat.
Cytować