menu
Ogłoszenia ***  topinambur  (Zdrowie)  ***  Przyczepka samochodowa Garden Trailer 200 - nowa  (Motoryzacja)  ***  Stacja kontroli Pojazdów  (Usługi)  *** 

Maja i Grzegorz Hyży przechodzą dalej

informacje kołobrzeg, maja, grzegorz, hyżyI tym razem śpiewającemu małżeństwu z Kołobrzegu udało się przejść do kolejnego odcinka programu TVN X-Factor. Trzymamy za nich kciuki.Maja i Grzegorz Hyży to małżeństwo dotąd raczej nie znane w świecie celebrytów i gwiazd polskiej sceny muzycznej. Program X-Factor w którym wspólnie postanowili wystartować otworzył im drzwi do kariery, sukcesów na rynku i sławy. Grzegorz i Maja to dwoje wspaniałych, młodych ludzi ,których przygoda ze śpiewaniem zaczęła się niedawno, a szansa przed którą stanęli, jest dla nich wyzwaniem i nadzieją na rozwój kariery muzycznej.

Grzegorz (26 lat)urodził się w Gnieźnie i tam spędził dzieciństwo. Po zdaniu matury wyjechał na dwa i pół roku do Irlandii. Po powrocie grał z zespołem autorskim, "BrytFunky". Po roku wspólnej działalności muzycznej zespół się rozpadł, a Grzegorz założył nowy zespół "Grzegorz Hyży & Band". Po pierwszych koncertach band ma coraz więcej fanów. Ich działalność muzyczna opiera się głównie na graniu coverowym w małych klubach. Grzegorz w graniu kocha przede wszystkim kontakt z ludźmi. Zagrał już ponad 60 koncertów i bardzo chciałby w ten sposób zarabiać na życie. Aż trudno w to uwierzyć, że Grzegorz Hyży jest samoukiem i śpiewa dopiero od trzech lat! Jak podaje TVN, jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy podczas Jam Session w Poznaniu, za namową kolegów wskoczył na scenę i... po prostu zaczął śpiewać. Jego wykonanie utworów Use Somebody zespołu Kings Of Leon, Wonderwall Oasis czy „I Don't Wanna Miss a Thing” Aerosmith, należy do najlepszych w historii polskiej edycji muzycznego show.

Z Mają (Krygier)obecnie Hyży-(24 lata) poznali się przez wspólną koleżankę i ich znajomość trwała przez parę lat, ale tak naprawdę, tak szczerze poznali się dopiero na karaoke w Poznaniu. Tam zaczęli razem rozmawiać na takie bardziej osobiste tematy i się zbliżyli wtedy do siebie. Grzegorz zaśpiewał i zadedykował Mai piosenkę ,co ją urzekło i był jakiś błysk w oku, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

Maja Hyży jest kołobrzeżanką od urodzenia i tu aktualnie mieszka, ale w przyszłości chciałaby się przeprowadzić do Poznaniu lub Warszawy, by móc się szerzej realizować wokalnie i artystycznie.  Jest zwykłą dziewczyną, która próbuje dogonić swoje marzenia będąc jednocześnie matką przecudownych bliźniaków (Wiktora i Alexandra).

Życie bez muzyki było by taką pustką, która by ją przerażała, każdego dnia. Muzyka jest dla niej wyciszeniem, jest momentem egzystencji i czasami motorem do walki o swoje. Muzyka w jej życiu była obecna od zawsze. Jako 4-latka na święta Bożego Narodzenia miałam swój debiut sceniczny, gdzie wykonała utwór „Mam pajaca ogromnego”. Natomiast na poważnie muzyką zajęła się jakieś 4 lata temu. Zaczęła muzyką zarabiać i odkrywać siebie na nowo. Aktualnie współpracuje z muzykiem, gitarzystą Adamem Herbowskim, z którym gra covery. Natomiast w swoich skromnych czterech ścianach zaczęła tworzyć własne teksty i własną muzykę.

Faworytkę X Factor, Maję Hyży, na Facebooku wspiera już prawie 50 tysięcy osób! Ale Maja może też liczyć na wsparcie przyjaciół, z którymi zdjęcia zaprezentowała fanom. Gdyby to zależało od liczby fanów na Facebooku, Maja wygrałaby X Factor 2013 już teraz! Prawie 50 tysięcy widzów programu X Factor 3 polubiło jej fanpage w serwisie Facebook. To niemal jedna trzecia fanów samego show X Factor 3 w tym serwisie społecznościowym! Maja Hyży dba o swoich internetowych fanów. Dzieli się z nimi emocjami, przemyśleniami i zdjęciami.

Mai Hyży w czasie programu towarzyszył nie tylko mąż, Grzegorz Hyży, który rywalizuje z nią o zwycięstwo i był dla niej wsparciem ,ale także koleżanki i wierne fanki z Kołobrzegu. To właśnie one trzymały w czasie show transparent z napisem: "MAJA! CZAS I PORA WYGRAJ X FACTORA". Jest osobą mało wierzącą w siebie i potrzebne są jej miłe słowa . Maja podkreśla, jak dużym wsparciem jest dla niej Kuba Wojewódzki – opiekun grupy najmłodszych wokalistów.

Nagroda w programie jest 100 000zł,samochód i kontrakt płytowy.Za nami już trzy odcinki programu na żywo. Teraz każde z nich żyje programem, chce skorzystać z tych swoich 5 minut. Na tym się skupiają. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki.

Cały tydzień można głosować  na Maję wysyłając SMS na numer: 7326 o treści: 9 (koszt smsa to 3,69 z VAT)lub zadzwoń na numer 704 307 009 (koszt połączenia 3,92 zł z VAT). Na Grzegorza -wyślij SMS o treści 8 na numer 7326 (koszt 3,69 zł z VAT)  lub zadzwoń na numer 704 307 008 (koszt połączenia 3,92 zł z VAT)  Każdy SMS będzie liczony na następny odcinek programu.  Zachęcamy! Głosujcie!

 

informacje kołobrzeg, maja, grzegorz, hyży

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Możliwość logowania się do witryny za pomocą Facebook'a została wyłączona - przepraszamy za utrudnienia.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież