Light Snow

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2023    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2023    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wózki, łowienie, ryby, niepełnosprawniTego jeszcze nie było. Powstała jednostka w pełni przystosowana do obsługi niepełnosprawnych na morzu. Łowić można na wózkach inwalidzkich.


Dla jednych to sport, dla innych hobby, jeszcze dla innych relaks. Generalnie, rejs wędkarski jest dostępny dla każdego. Problem jednak mają osoby niepełnosprawne, gdyż jednostki nie są przystosowane do obsługi wędkarzy na wózkach. Dlatego Marcin Racinowski z przyjaciółmi postanowił to zmienić. Jednostka "Feliks" została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Opracowano system bezpieczeństwa dla osób na wózkach, zbudowano specjalny zjazd. Dziś odbyło się testowanie projektu na Bałtyku? Reakcje? Strzał w dziesiątkę. Jak mówi Marcin Racinowski, na morzu zmienia się spojrzenie na świat. Dzięki temu projektowi, wędkarstwa morskiego mogą spróbować także osoby na wózkach.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama