Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bulwar, handelPo akcji czyszczenia bulwaru nad morzem z handlarzy, odgrażano się wiosenną ofensywą. Nie było ani wiosennego, ani letniego handlu.


Kołobrzeska Straż Miejska może odnotować sukces. To pierwszy sezon w historii tego tysiąclecia, gdy na Bulwarze Szymańskiego turyści mogli spacerować nie potykając się o stojące niemal wszędzie stosika handlowe z majtkami i zabawkami. Gdy w listopadzie 2011 roku strażnicy przystępowali do pokazu siły w związku ze zmianami w ustawie, wielu wątpiło w ich skuteczność, a osoby handlujące straszyły miasto swoimi prawnikami i kruczkami prawnymi (przeczytaj).

To były tylko mrzonki. De facto latem Bulwar Szymańskiego był wolny od handlu. - Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, przypadki osób, które tam handlowały, o ile w ogóle możemy mówić o handlu. Generalnie, w tym sezonie tereny gminy miejskiej możemy uznać za wolne od tego rodzaju działalności - podsumowuje Mirosław Kędziorski, komendant Straży Miejskiej.

 

informacje kołobrzeg, bulwar, handel

informacje kołobrzeg, bulwar, handel

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama