Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, straż, święto, dzień, strażakaW piątek świętowali strażacy. Uroczystości były związane ze św. Florianem, ale obchody Dnia Strażaka połączono z 20-leciem Państwowej Straży Pożarnej.


To pierwsze święto strażaków, któremu przewodniczyły nowy komendant kołobrzeskiej Straży Pożarnej - Mieczysław Burzyński. Przy okazji podsumowania 20-lecia, komendant przypomniał czasy, gdy strażnica mieściła się przy ul. Łopuskiego, na plac spadały liście i gruszki, a strażakom nawet lampa... z sufitu. Na szczęście udało się zbudować nową strażnicę i wczoraj dziękowano za to byłym komendantom: Stanisławowi Dobrosielskiemu i Jerzemu Bartnikowi. Ślubowanie złożyli nowi strażacy, a ci w służbie odebrali odznaczenia, awanse i nagrody. Zastępca komendanta wojewódzkiego PSP straszy brygadier Roman Budynek przypominał, że strażacy cieszą się największym zaufaniem społeczeństwa i liczy na to, że tak będzie dalej, do czego przysłuży się również wzorowa praca kołobrzeskich strażaków, zarówno tych zawodowych, jak i ochotników.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama