Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, helena, korowacka, 101 latHelena Korowacka skończyła dziś 100 lat. Uroczystości urodzinowe odbyły się wczoraj, gdyż dziś jest środa popielcowa. Solenizantce życzymy kolejnych lat.


Solenizantka urodziła się 22 lutego 1911 roku w Nowych Święcianach w Okręgu Wileńskim. W 1946 roku przeprowadziła się do Białogardu, a następnie do Kołobrzegu. Jak sama mówi, przeżyła wszystkich i to jest dla niej najsmutniejsze. Ale trzyma się i radzi sobie świetnie. Jak mówi jej rodzina, sama sprząta, rano pije mleko, ale raz dziennie raczy się również nalewką własnej roboty. Z mężem przeżyła niemal 60 lat. Miała troje dzieci, z czego dwoje zmarło. Pozostało jej 3 wnuków i 4 prawnuków.

Pani Helena jest głęboko wierząca. Jak twierdzi, to Pan Bóg pozwolił jej dożyć tak wspaniałego wieku i w modlitwach codziennie mu za to dziękuje. Z okazji kolejnych urodzin, pani Helenie życzymy dużo zdrowia!

informacje kołobrzeg, helena, korowacka, 101 lat

informacje kołobrzeg, helena, korowacka, 101 lat

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama