Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Defilada wojskowa i pokaz sprzętu, święto wojska już w piątek

Już w piątek w Kołobrzegu na ulicy Armii Krajowej odbędą się uroczystości związane ze świętem 12 Dywizji Zmechanizowanej oraz 12 Pułku Logistycznego. Z tej okazji przygotowane sporo atrakcji. Będzie defilada wojskowa, pokaz sprzętu w tym prawie 13 jednostek na kołach. Wojskowa grochówka, pokazy grup rekonstrukcyjnych oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Defilada przejedzie od katedry do ulicą Armii Krajowej aż do Dworcowej.

W związku z planowanymi uroczystościami w dniu 14 czerwca br. od godziny 07.00 do godziny 18.00 na podstawie otrzymanej zgody wystąpią utrudnienia w ruchu miejskim przy wyłączeniu poszczególnych ulic: ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. ppor. Edmunda Łopuskiego do skrzyżowania z ulicą Dworcową wraz z przyległymi miejscami parkingowymi, ul. Sybiraków do Ronda im. Stefana Lipickiego wraz z przyległymi miejscami parkingowymi oraz Skwer Pionierów Kołobrzegu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama