Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowe kierownictwo w RCK

Po zmianach, jakie w ostatnich tygodniach zaszły w Regionalnym Centrum Kultury, w tym wyodrębnieniu Kołobrzeskiego Instytutu Kultury i Promocji do zarządzania m.in. sprawami projektem Europejskiej Stolicy Kultury 2029, rozstrzygnięto konkursy na dwa stanowiska kierownicze. Z RCK odeszła z funkcji zastępcy dyrektora Marta Ostapiec, która została dyrektorem KIKiP-u. Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora w RCK był dość wąski, biorąc pod uwagę kwalifikacje, jakie miał spełniać kandydat w zakresie zarządzania. Poszukiwano osoby na stanowisko zastępcy dyrektora ds. organizacyjno-administracyjnych. Wybrano kandydaturę Roberta Tworogala.

RCK prowadziło także nabór na stanowisko kierownika Działu Animacji i Kultury. Tu wygrała oferta złożona przez Claudię Rubanowicz, wybraną niedawno radną Rady Miasta Kołobrzeg.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama